Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Lineage 2 zaklady

Co je to Lineage 2?

Hráč si vytvoří vlastní postavu - charakter, s níž se pohybuje v prostředí virtuálního světa Aden a Elmore ve středověkém až fantasy stylu. Může si vybrat z šesti ras: člověk, elf, temný elf, ork, trpaslík a Kamael (kombinace lidí a andělů vybavená jedním křídlem). Postavě také vybere povolání v rozmezí od bojovníka po čaroděje. Výjimkou je trpaslík a Kamael, který můžu mít pouze povolání typu bojovníka. Avšak trpaslík má jiné výhody oproti ostatním (získávání - spoil věcí, a craft - jejich výroba). Hráč může se svým hrdinou prozkoumávat svět Aden, bojovat s různými monstry, dobývat pevnosti a plnit úkoly. Tyto činnosti může provádět sám nebo ve spolupráci s jinými hráči, tato spolupráce může být někdy nutná k porážce obzvláště silných nepřátel (tzv.raid bossové). Při tom všem hrdina získává nové schopnosti, zkušenostní body a různé předměty, rovněž je mu umožněn přístup do dalších lokací hry. Také po dosáhnutí další úrovně (levelu) dostává hráč různé nové schopnosti (skills). Pro hráče je důležité si vybrat povolání, to se vybíra pomocí přestupových questů (ukolů), jež dostane po dosáhnutí 20, 40 a 76 úrovně. na některých serverech jsou i levli 80-85


Mimo tzv. expení, tedy získávání zkušeností (exp) a skill points (sp) zabíjením monster, je podstatnou součástí hry PvP (player vs player)a PK (player kill/er) systém a clan wars. Jde tedy o soupeření mezi hráči o hrady, pevnosti (v Interlude) a také o preciznost, respekt a další…

 

Kdo vytvoříl Lineage 2?

Lineage II vytvořila Korejská obchodní společností NCsoft.Přesné datum výroby je 27. dubna 2006 ale jen Lineage II ne servery!V pruběhu času vytvářely a vytvářely new servery teť si přesně nejsu jist jaky byl první ale tušim to byl Hellbound pak nasledoval Chronilc 4 pak byl kamael server o něco pozdej byl 1 díl gracie za kratkou chvili i druhý dil gracie pak byla pauza a vydaly server Gracia epilogue a pak už konečne Freya. Jinak Lineage 2 poctivá počítačová online fantasy hra která se skládá s hrdinů MMORPG.

Rozjede se mi L2?

Lineage 2 není potporováno Windows sedmičkou!!!!!!

ale jinak pokud chcete hrat musite mit PC z grafickou kartuo žadna integrovana ! No a čim novější server tím jsou větši naroky na grafickou karu.A čim mate lepší procesor tim sou rychlejši teleporty.Když, se na server připojí třeba 1000 hráču a vy mate internet 123 tak to mužete rovnou zabalit protože, tose bude nehorázně sekat.Na různých stránkach kde pišou minimální požadavky chcou takové dobre grafické karty ale ja mam grafiku 4600 series(sračka) a jedu na plné detaili i nový server Freya.

Jaké Rasy ve hře jsou?

Trpaslíci: Žadní mágové, pouze bojovníci-silní a odolní, pomalí; schopní výroby nebo spoilu

Lidé: Univerzální-mágové všeho druhu (útoční nukeři,buffeři,proklínači:-) ); bojovníci jsou dobří, každé povolání zaměřené na něco (vcelku se jejich povolání specializuje na všechny druhy zbraní a zbroje).

Orkové: Mágové mají silná kouzla (většinou proklínání apod.),buffeři i útoční mágové v jednom; bojovníci jsou hodně silní, ale buď pomalí (Destroyer) nebo rychlí (Tyrant), navíc mají hodně životů.

Temní Elfové: Silní mágové, kouzlí pomaleji než elfové a pomaleji dobýjí manu, ale způsobují větší zranění; mají schopné bojovníky vhodné do party (jako tanci,Blade Dancer-tance), nebo samostatně (dýkaři,lučišníci..)

Elfové: Hbití,rychlí.Jejich mágové rychle kouzlí, mají rychlejší dobytí many;bojovníci nejsou zas tak moc silní (oproti orkům), ale jsou užiteční v partě (songy,jako tanci), ale i sami (dýkař,lučišník,popřípadě i ostatní).

Kamael: Povolání jen bojovníci, ale ve skutečnosti mají i magické skilly, povolání se dělí podle pohlaví, jsou silní, ale nemají moc životů  

 

Clan aliance 

co je to clan? Clan je seskupení hráču kteří jsou spojeni apomáhají si na vzájem a také pomáhají clanu aby se světšovala úroveň a získávali se clan skilly.Každý pořádny clan musí mit crest a ten se nastaví tak že:Nakopíruj crest někam (Je vhodné ho dát rovnou do kořenového adresáře přímo na C: nebo D:) do tvého počítače
Logni se do hry
Přejdi na kartu klanu (ALT+C)
Zmáčkni na tlačítko "Set Crest" nebo nastavení znaku
Zeptá se tě to na umístění, takže tam napiš kde crest leží (V našem případě C:crest.bmp (je možné napsat i c:/crest.bmp), kde crest.bmp je název daného crestu) a zmáčkni "Set".
Nyní bys měl vidět clan crest vedle tvého jména i ostatních členů klanu.Novější verze npř. Freya stačí zmáčknout nastavení cresty a pak zadáte místo kde máte crest uložený. 

Dobívání hradu Castle Siege

Když se nějaký klan s levelem minimálně 4 rozhodne,že bude chtit dobýt nějaký hrad,musí nejdříve CL zajít před hrad a u Správce hradu(Chamberlain) se přihlásit na další termín obléhání,u něj se můžete kouknout,jaké jiné klany na hrad útočí nebo ho brání.
K obléhání hradu se mohou připojit i klany v alianci,které pomáhají klanu,který útočí a je s nimi v alianci.
Poměrně dost důležitou postavou je zde Warsmith,který postaví Siege Golema,který se postará o rozbití brány nebo hradní zdi a nejdůležitější je CL, který postaví Siege Headquarter(obléhací základnu),u které se objevují členové klanu,pokud zemřou a nemusí z jiné vesnice a hlavně má skill Seal of Ruler,kterým ovládne hrad,pokud ho sešle v místnosti s artefaktem.Jestliže je klan rozpuštěn,dostává se hrad opět do základního stavu(ovládán NPC)
CS trvá 2 hodiny, tak počítejte se silným odporem obránců,lučišníci na hradbách jsou dost silní a způsobí vám velké ztráty,proto se jich rychle zbavte,nejlépe z co největší dálky skupinou lučišníků nebo mágů,kterou může krýt několik tanků.Obrana jednotlivých hradů se liší,nejmenší(ale i když poměrně silná) je u Gludio Castle,nejsilnější v Aden Castle.
Oblast okolo hradu se během CS změní na bojovou zónu(jako aréna),tudíž se nezískávají PK body a ztrácí se 1/4 zkušeností normální smrti;pokud člen útočícího klanu zemře,objeví se v druhém nejbližším městě
Klan, který dobije hrad, ho může spravovat a dávat přirážku v obchodech v přilehlých oblastech.,stejně tak vydělávat Manorem
Seznam hradů: Gludio,Dion,Innadril,Giran,Oren,Rune,Goddard,Schuttgart,Aden

 

 

 

Pokud Vám tento článek pomohl budeme rádi když web podpoříte.

 

 

 

 

 

 

TOPlist